مرکز ماساژ شرق تهران و سالن لاغری تهران

درمان های فیزیکی بدن و مزایای استفاده از G5

ماساژ G5

مرکز ماساژ بانوان شرق تهران
مرکز ماساژ بانوان شرق تهران

سیستم ماساژ درمانی G5 موجود در مرکز ماساژ بانوان تهران،  یک دستگاه ماساژ درمانی قابل اعتماد و موثر است. در زمان کوتاه به نتایج درمانی و لاغری بیشتری می رسید.

اگر زمان کوتاهی دارید و می‌خواهید نتایج مطلوبی داشته باشید، این ماساژ برای شما عالی است. یک جلسه نیم ساعته همراه با نور درمانی، راهی فوق العاده برای لاغری است و بسیار لذت بخش است.

G5  جایگزین تکنیک های دستی سنتی نمی شود. بلکه به پزشکان کمک می کند تا ماساژ درمانی موثرتری برای مشتریان خود ارائه دهند.

G5 که گاهی اوقات سیستم ماساژ پزشکی G5 نامیده می شود، در سراسر جهان در بسیاری از زمینه های سلامت و تندرستی استفاده می شود که عبارتند از: درمان فیزیکی، زیبایی، درمان جایگزین، درمان تنفسی.

مرکز ماساژ شرق تهران

درمان های فیزیکی بدن و مزایای با استفاده از G5:

آرام سازی عمیق عضلانی – دستکاری بافت عمیق ترمیم بسیار سریعتر و راحتی بیشتری را فراهم می کند.

تسکین اسپاسم عضلانی – ماهیچه ها را شل می کند و سپس امکان دستکاری دستی یا مکانیکی ناحیه را فراهم می کند.

صدمات بافت نرم – تحرک در ساختارهای بافت را برای کاهش آتروفی و ​​اسکارهای چسبنده افزایش می دهد.

کاهش بافت اسکار – گردش خون را افزایش می دهد و اجازه می دهد خون جدید وارد شود و سلول ها و رشته های کلاژن را برای بازسازی عضله ترمیم کند.

کاهش ادم – گردش خون را با تولید گرما افزایش می دهد. به جمع آوری مایعات ادم از ناحیه کمک می کند و به بازیابی تحرک کمک می کند.

تخلیه و سم زدایی لنفاوی – با حرکت مایعات لنفاوی و تخلیه مایعات اضافی بافت، سم زدایی سیستم های لنفاوی را فراهم می کند.

تحریک گردش خون – ارتعاش با فرکانس بالاتر باعث اتساع عروق و در نتیجه افزایش جریان خون می شود و مواد مغذی و اکسیژن را به نواحی موضعی می رساند.

افزایش دامنه حرکت – با کاهش اِدم و شل کردن تورم عضلانی رخ میدهد.

کاهش درد در ناحیه درمان – با تحرک اسید لاکتیک و (با ارتعاش فرکانس بالاتر) اندورفین آزاد می شود و در نتیجه باعث تسکین درد در ناحیه درمان می شود.

مرکز ماساژ شرق تهران

کاهش سلولیت

لایه برداری

ماساژ سر و صورت

لاغری و کاهش دهنده

استفاده در درمان های جایگزین

به سرعت آرامش عمیق عضلات را به ارمغان می آورد

جزئیات برخی از قابلیت‌های درمانی G5:

درمان آرامش عضلانی عمیق:

درمان آرام سازی عمیق عضلانی G5 به درمان عضلات خسته، کشیده یا آسیب دیده کمک می کند. درد  می تواند نتیجه گرفتگی عضلات باشد که می تواند توسط G5 در سطح بافت عمیق دستکاری شود. این به بهبود سریعتر و بهتر با راحتی بیشتر کمک می کند.

برای علاقه مندان به ورزش، حفظ وضعیت حیاتی عضلات برای به حداکثر رساندن عملکرد ورزشی مهم است. G5 می تواند این ترمیم و درمان بافت عمیق را برای عملکرد ورزشی بهینه و انعطاف پذیری حرکتی ارائه دهد.

درمان های عمومی آسیب بافت نرم:

بسیاری از افراد به دلیل فعالیت های کاری مکرر و وضعیت های نادرست نشستن یا ایستادن دچار آسیب یا فشار عضلانی می شوند. G5 به دستکاری بافت نرم بدن برای ایجاد اثرات درمانی مطلوب بر روی عصب و عضله کمک می کند.

درمان های کاهش سلولیت:

این درمان از G5 در نواحی مشکل سلولیت خاص برای توزیع مجدد گلبول های سلولیت در سطوح عمیق تر پوست استفاده می کند. هنگامی که این درمان با رژیم غذایی خوب و ورزش ترکیب می شود، بهبود زیادی در تن و بافت پوست ایجاد می کند.

درمان های تخلیه لنفاوی:

این درمان به تخلیه سیستم لنفاوی که سیستم دفع مواد زائد بدن است کمک می کند. بنابراین، هنگامی که فردی خسته یا بیمار می شود، سیستم لنفاوی می تواند سست شود و مواد زائد اضافی در نقاط مختلف بدن باقی بماند.

هنگامی که ضایعات لنفاوی اضافی تخلیه شده و از سیستم لنفاوی و بافت‌های بدن خارج می‌شوند، فضای بیشتری برای خون اکسیژن‌دار، گلبول‌های سفید خون و مکانیسم‌های ترمیم درمانی برای ادامه فرآیندهای پاکسازی طبیعی بدن باقی می‌گذارد.