مرکز ماساژ شرق تهران و سالن لاغری تهران

رزاندام مرکز ماساژ شرق تهران

شماره تماس

09190039170 09332162717 02177389388

رزرو وقت

مرکز ماساژ تهران

رزرو وقت ماساژ و لاغری

هم اکنون زمانی را برای زیبایی و تناسب اندام به خودتان اختصاص دهید مشغله و کار و فعالیت روزانه جز جدایی ناپذیر زندگی است. مرکز ماساژ و لاغری رزاندام با تخصص خود در زمینه ارائه خدمات لاغری و ماساژ حرفه ای توانسته است جایگاه ذهنی مناسبی را نزد مشتریان به خود اختصاص دهد و به عنوان بهترین سالن ماساژ و پر سابقه ترین سالن ماساژ در تهران نامی آشنا و جاودانه باشد. از جمله این خدمات میتوان به ماساژ لاغری که باعث خورد شدن چربی و لیفت شدن آن ها میشود ، ماساژ ریلکسی که باعث باز شدن رگها و گردش جریان خون میشود ، ماساژ صورت که با فرم دهی و جلوگیری از افتادگی پوست همراه است، سونا برای لاغری و رفع سموم از بدن ، ترمو برای لاغری موضعی ، فارادیک که باعث شوک دادن به چربی و کاهش سایز و لیفت پوست میشود ، تردمیل ، بادی رپ و مانکن استیل اشاره کرد.

مشاوران مرکز رزاندام پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. شما از طریق فرم زیر میتوانید درخواست مشاوره را ارائه داده تا در اسرع وقت متخصصین ابن مرکز با شما تماس گرفته و شما از خدمات رایگان مشاوره ای ما بهره مند شوید. مرکز ماساژ و لاغری رزاندام در شرق تهران خدماتی بی نظیر برای لاغری موضعی و تناسب اندام بانوان تدارک دیده است با رزرو وقتی برای خود از زیبایی بیشتر، تناسب اندام و جذابیت ظاهری لذت بیشتری ببرید.
شما همراهان عزیز میتوانید برای رزرو وقت ماساژ درمانی و استفاده از تمامی خدمات مرکز ماساژ و لاغری رزاندام فرم زیر را تکمیل نموده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. در صورت نیاز شما میتوانید وقت خود را به صورت تلفنی با تماس به شماره های روبرو ثبت کنید.

مرکز ماساژ تهران

رزرو وقت ماساژ و لاغری

اطلاعات تماس

۰۲۱۷۷۳۸۹۳۸۸

۰۹۱۹۰۰۳۹۱۷۰

۰۹۳۳۲۱۶۲۷۱۷

تهران ، تهرانپارس ، فلکه چهارم ، نبش 216

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه

10:00 – 19:00

لاغری را به همراه ماساژ در مرکز ماساژ بانوان تهران تجربه فرمایید

شماره های تماس :

مرکز ماساژ بانوان
اسکرول به بالا