مرکز ماساژ شرق تهران و سالن لاغری تهران

فواید جوان سازی ماساژ بر بدن

فواید ماساژ جوانسازی

5 مزیت برتر  جوان سازی  ماساژ بر بدن  :

ماساژ جوان کننده بدن، دستکاری بافت های نرم زیر بدن است. هدف از ماساژ بدن به طور کلی برای درمان استرس یا درد بدن است.

ماساژ بدن آرامش بخش است و  این ظرفیت را دارد که شما را از تمام استرس ها و فشارهایی که مدت ها از آن رنج می بردید، درمان کند. در حالی که فواید ماساژ جوان کننده بدن از سر تا انگشت پا بسیار زیاد است، در اینجا 5 دلیل اصلی برای اینکه چرا باید فورا ماساژ بدن را انجام دهید آورده شده است:

پنج مزیت ماساژ جوان کننده بدن

1- خلق و خوی شما را بهبود می بخشد و استرس را کاهش می دهد.

حتی فکر کردن به ماساژ باعث می شود احساس آرامش کنیم و خلق و خوی ما را تغییر دهد. آیا می‌دانستید، یک مطالعه مشهور بیان می‌کند که یک ماساژ جوان‌کننده این قابلیت را دارد که ما را کاملاً سرحال کند؟ ماساژ کامل بدن، سطح کورتیزول، هورمون استرس را تقریبا تا 53 درصد کاهش می دهد و ترشح دوپامین و سروتونین (هورمون های احساس خوب) را تشویق می کند.

2- تسکین کمردرد

کمردرد بدون شک باید یکی از پنج دلیل اصلی برای ماساژ بدن افراد باشد. یک ماساژ درمانی جوان کننده بسیار مورد نیاز است و این قدرت را دارد که کمردرد شما را تا حدی کاهش دهد که مصرف داروهای مسکن (در صورت وجود) تا 36 درصد کاهش یابد. بنابراین، اگر از مشکلات کمر رنج می برید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماساژ درمانی را انجام دهید و تفاوت را در خودتان خواهید دید.

مرکز ماساژ بانوان شرق تهران

3-انعطاف پذیری شما را افزایش می دهد

افزایش سن یا فشار مداوم روی بدن می تواند باعث شود طیف وسیعی از حرکات را از دست بدهید. این به این دلیل است که سبک زندگی بی تحرک شما نیازی به تحرک ندارد. تحرک کمتر یکی از دلایل اصلی است که باعث می‌شود بدن انعطاف‌پذیری خود را از دست بدهد و در نهایت احساس سفتی و بی‌حالی دائمی داشته باشد. ماساژ جوان کننده کل بدن می تواند به شما کمک کند تا با کار بر روی عضلات، بافت های همبند، تاندون ها و رباط ها انعطاف پذیری خود را حفظ کنید.

4- خواب را بهبود می بخشد

اگر از بی خوابی رنج می بردید، ماساژ کامل بدن می تواند به شما کمک کند تا بر الگوی خواب خود کنترل داشته باشید. از آنجایی که استرس شما را کاهش می دهد، ذهن شما را آرام می کند و به خواب بهتر کمک می کند. علاوه بر این، این روند ممکن است کند باشد، اما بدن شما به راحتی از آن استفاده می کند، و به شما کمک می کند عادت خود را به استفاده از داروهای خوراکی در صورت وجود رها کنید.

ماساژ جوانسازی رزاندام
مرکز ماساژ تهران

5- فشار خون شما را متعادل می کند

آیا از مصرف دارو برای خلاص شدن از مشکلات فشار خون خود خسته شده اید؟ آیا افزایش فشار خون شما اغلب باعث استرس شما می شود؟ در چنین شرایطی باید حتماً به سراغ ماساژ جوان‌کننده  کل بدن بروید. جدا از تغذیه سالم و ورزش روزانه، ماساژ منظم هر ماه می‌تواند جریان خون را در بدن شما بهبود بخشد، به شما احساس آرامش دهد و به شما کمک کند خلق و خوی خود را کنترل کنید.

اگر بعد از خواندن این مقاله علاقه‌مند به ماساژدرمانی شدید سریعاٌ با ما تماس بگیرید تا افراد متخصص مرکز ماساژ شرق تهران به شما مشاوره دهند.