مرکز ماساژ شرق تهران و سالن لاغری تهران

لاغری تضمینی از توهم تا واقعیت

ماساژ برای لاغری

 

لاغری تضمینی بدون عوارض جانبی:

 

چاقی یک معضل و بیماری است که عواملی مانند بیماری‌ها، عوامل اجتماعی و عوامل ژنتیک باعث به وجود آمدن آن می شوند. بنابراین برخورد با این مسئله فقط با نگاه پزشکی (درمان با قرص) راه‌گشا نیست. این‌که در تبلیغات قرص های لاغری گفته می‌ شود، ۱۰ تا ۱۵ کیلو در ماه وزن کم خواهید کرد بسیار دور از ذهن است زیرا لاغری بدون عوارض جانبی به‌طور معمول بین نیم تا یک کیلو در هفته یعنی در ماه ۲ الی ۴ کیلو است. بسیاری از این دارو‌ها که به صورت قاچاق وارد می‌شوند عوارض خطرناکی دارند و حتی عرضه و فروش آن‌ها در بسیاری از نقاط جهان ممنوع است.

این دارو‌ها تنوع زیادی دارند که اکثر آن‌ها مانع اشتهای افراد می‌شوند و معمولا ترکیباتی که در این دارو‌ها وجود دارد همان ترکیبی است که در برخی از قرص‌های روانگردان نیز وجود دارد و در برخی از افراد باعث مشکلات گوارشی شده و همچنین فرد دچار مشکلات روانی زیادی می‌شود. بیشترین دلیل استفاده مردم از این محصولات به‌دلیل تبلیغات بیش از حد این مواد با عنوان لاغری بدون عوارض جانبی است که مردم به‌دلیل نداشتن آگاهی لازم و اشتیاق برای به دست آوردن وزن مناسب در کمترین زمان به سمت این محصولات می‌روند.

 

بهترین روش برای لاغری تضمینی:

 

یکی از بهترین روش ها برای کاهش وزن، بهره گیری از رژیم غذایی اصولی،انجام ورزش منظم وسبک است؛ اما ماساژ درمانی نیز اثرات قابل توجهی در افزایش قد،کاهش وزن دارد، بنابراین این روش اگر همراه با رعایت اصول صحیح تغذیه،ورزش مناسب باشد به لاغری کمک می کند.

 

تاثیرات ماساژ لاغری بر بدن:

 

افرادی که به دنبال راه های طبیعی لاغری تضمینی هستند، قطعاً باید ماساژ لاغری را امتحان کنند این امکان را به شما کمک می کند از شر استرس خلاص شوید،همزمان از سر تا پای خود را جوان سازی کنید. اگر از نوعی آسیب رنج می برید، می توانید یک ماساژ خوب بگیرید تا خود را از تمام دردها و اضطراب ها نجات دهید.ماساژولاغری رزاندام، با بهره گیری از کادر مجرب ،مربیان با تجربه،آموزش دیده؛ انواع خدمات ماساژ لاغری را برای رسیدن به لاغری بدون عوارض جانبی ارائه می دهد.

شاید شما هم از افرادی باشید که همواره بگویید اینها فقط تبلیغات است. آیا واقعا ماساژ می تواند در این موضوع موثر باشد؟ ماساژ چه کاری می تواند انجام دهد که ورزش نمی تواند؟ تاثیر ماساژ بر روی لاغری در واقع نقش کاتالیزور را بازی می‌کند؛ البته این کاتالیزور در کنار ورزش صحیح و همچنین رعایت برنامه غذایی می-تواند مدت زمان لاغری را کوتاه تر کند.

ماساژ لاغری یکی از راه های ارائه شده توسط متخصصان در زمینه لاغری موضعی است که امروزه بسیار پرطرفدار شده است. این نوع از لاغری موضعی به دلیل غیر تهاجمی و بی خطر بودن، در بین کسانی که به دنبال لاغری بدون عوارض جانبی به خصوص لاغری موضعی هستند، موضع فعالی دارد. ماساژ لاغری تضمینی علاوه بر لاغری موضعی به بهبود وضعیت سلولیت ها نیز می پردازد. لاغری با استفاده از ماساژ یک معجزه نیست،در برخی از وب سایت ها درباره اثرات آن مبالغه می شود.

 

در مراکز غیر معتبر، ماساژ درمانی انجام ندهید؛ زیرا ماساژدهنده باید به کاربرد صحیح، موارد ممنوعیت ماساژ، احتیاط های لازم و تکنیک مناسب آگاه باشد، در غیر اینصورت ماساژ در مراکز غیرمجاز موجب افزایش درد، تشدید بیماری و … می شود.
مرکز ماساژ و لاغری رزاندام، با تجربه ای بالغ بر 15 سال، در زمینه خدمات مختلف ماساژ، ریلکسی و لاغری تضمینی با بهترین امکانات و تجهیزات در شهر تهران، در حال فعالیت است.

 

آشنایی با خدمات مرکز ماساژ و لاغری رزاندام:

 

انواع خدمات ارائه شده در این مرکز:

• تردمیل

برای رزرو نوبت و کسب مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر از خدمات مرکز ماساژ و لاغری رزاندام، می توانید به صفحه رزرو آنلاین مرکز ماساژ و لاغری رزاندام مراجعه فرمایید.