مرکز ماساژ شرق تهران و سالن لاغری تهران

فواید ماساژ برای پوست

فواید ماساژ برای پوست

5 فواید ماساژ برای پوست

پوست شما بزرگترین عضو بدن شماست و مراقبت از پوست در حال حاضر میلیاردها دلار در سراسر جهان ارزش دارد. این تنها بخشی از ماست که همیشه در معرض نمایش است و مراقبت از پوست ما ارزشمند و محبوب شده است. در این پست توضیح خواهیم داد که چگونه استفاده از ماساژ درمانی  می تواند سلامت پوست شما را بهبود بخشد.

*پوست خود را شاداب کنید*

ماساژ به کاهش تنش در پوست و بافت های متصل کمک می کند تا خون راحت تر به پوست شما دسترسی پیدا کند. گشاد شدن مویرگ های سطحی به پوست شما درخشندگی زیبایی می بخشد زیرا خون راحت تر جریان می یابد و رنگ و تن را بهبود می بخشد. بافت پوست شما می‌تواند نرم‌تر و لطیف‌تر به نظر برسد زیرا افزایش گردش خون باعث تغذیه و آبرسانی می‌شود. این ماده مغذی پوست شما را بازسازی می‌کند و آن را قادر می‌سازد رطوبت را راحت‌تر حفظ کند و سلول‌های قدیمی‌تر پوست را با سلول‌های جدیدتر و سالم‌تر جایگزین کند – پوست خشک را با پوستی شاداب جایگزین می‌کند!

*لایه برداری – ماساژ به از بین بردن ناخالصی های پوست کمک می کند*

ماساژ منظم به کاهش تجمع سلول های مرده پوست در سطح پوست کمک می کند. لایه برداری سلامت و ظاهر پوست شما را بهبود می بخشد، منافذ را سفت می کند، بافت پوست را بهبود می بخشد و به پوست شما درخشندگی بیشتری می بخشد. ماساژ به تولید غدد پوست کمک می کند و به پوست شما اجازه می دهد عرق کند و ناخالصی هایی مانند اسید اوریک را از بین ببرد. اصطکاک و حرکت ماساژ، روغن های ساخته شده را به بیرون می راند و از منافذ دور می کند و باعث می شود عناصر ناسالم در خون دفع شوند. سپس مواد مغذی و رطوبت حاصل از لوسیون ماساژ می‌تواند راحت‌تر جذب شود و به شما کمک کند سالم‌تر به نظر برسید.

*کاهش بافت اسکار*

پس از جراحی، پوست شما با استفاده از بافت اسکار بهبود می یابد که با بالا رفتن از بافت های مجاور ظاهر می شود. ماساژ می تواند به تنظیم مجدد بافت اسکار کمک کند. دریافت ماساژ در مرحله نقاهت می تواند بهبود را تسریع کند و درد و خارش را کاهش دهد.

*ماساژ برای ضد پیری – جوانتر به نظر رسیدن*

استرس می تواند پوست شما را خراب کند و باعث شود که شما فرسوده به نظر برسید. اگر به حالت های استرس زا ادامه دهیم، چین و چروک ها می توانند در راستای عضلات منقبض شده ایجاد شوند. ماساژ می تواند تنش را از بین ببرد و ماهیچه ها را شل کند و ظاهر و ایجاد چین و چروک را کاهش دهد. افزایش جریان خون و دفع مواد زائد به بازسازی سلولی کمک می کند و از مقاومت پوست شما در برابر عفونت ها و بیماری ها حمایت می کند و باعث می شود پوست شما صاف تر و جوان تر به نظر برسد.

 

*سفت سازی پوست*

ماساژ می تواند با کمک به بازسازی پوست به شما کمک کند تا پس از بارداری یا کاهش وزن به حالت اولیه برگردید. ماساژ با بهبود خاصیت ارتجاعی پوست، گردش خون را افزایش می دهد و به مواد مغذی اجازه می دهد تا پوست خسته و کشیده را دوباره پر کنند. ترک‌های پوستی زمانی که سلول‌های مرده پوست برداشته می‌شوند، راحت‌تر بهبود می‌یابند، منافذ را باز می‌کنند و به پوست شما اجازه تنفس می‌دهند. همانطور که سلول ها بازسازی می شوند، می توانید متوجه بهبود رنگ پوست و کاهش ترک های پوستی خود شوید.

اگر می خواهید ماساژ درمانی را امتحان کنید تا با پوست سالم تر ظاهر و احساس بهتری داشته باشید، آن را در سالن ماساژ رزاندام امتحان کنید. ماساژ همچنین به ماهیچه‌ها، مفاصل و کل بدن کمک می‌کند تا به شما کمک کند تا پوستی جوان، سالم و شاداب داشته باشید!