رزاندام مرکز ماساژ شرق تهران

شماره تماس

ماساژ صورت

مرکز ماساژ شرق تهران
ماساژ صورت و تاثیر فوق العاده آن در زیبایی و رفع خستگی ماساژ صورت را جزو برنامه های زیبایی و جوانسازی پوست خود قرار دهید. البته خواص و فواید بیشماری برای ماساژ صورت و بدن ثابت شده است که با انجام صحیح ماساژ حاصل می شود به همین دلیل با چند تصویر جهات صحیح ماساژ صورت برای رفع چین و چروک صورت و اطراف چشم را در ادامه قرار داده ایم. قبل از هرچیز به این تصویر نگاه کنید. نیمه ی چپ تصویر عضلات صورت قبل از ماساژ صورت را نشان می دهد و نیمه ی راست تصویر عضلات صورت را بعد از ماساژ صورت. فواید ماساژ صورت به طور خلاصه خواص و فواید ماساژ صورت شامل: کاهش چین وچروک ریز و کم عمق پوست صورت تحریک جریان خون کاهش استرس و تنش بهبود حالت عضلات و پوست صورت. پوست نرم تر و با قوام تر می شود ریلکس شدن عضلات صورت و چشمها تسکین سر دردها و دردهای ناحیه صورت دقت داشته باشید که پیش از اقدام به ماساژ آرایش صورت خود را کاملاً پاک کنید و چنانچه پوست صورت شما دچار آکنه و یا زخم است از ماساژ دادن صورت خودداری کنید. رفع چین و چروک صورت و پیشانی ماساژ صورت برای رفع خستگی و جوانسازی پوست مرکز ماساژ شرق تهران چند مورد وجود دارد که شما باید در هنگام انجام ماساژ صورتتان در خانه به یاد داشته باشید. اول از همه، دقت کنید که دست هایتان تمیز باشند. از ضد عفونی کننده نیز استفاده کنید. دوم، اطمینان حاصل کنید که تمام محصولاتی که در حال استفاده از آن ها هستید دوست دار پوستتان باشند. شما نمی خواهید چیزی را استفاده کنید که بافت یا کیفیت پوست شما را خراب کند. سوم, روزی که شما ماساژ صورت دارید, صورت خود را با آب سرد بشویید و یا فقط از یخ استفاده کنید.
ماساژ صورت رز اندام مرکز ماساژ شرف تهران
ماساژ صورت رز اندام مرکز ماساژ شرف تهران

انجام تکنیک‌های شش گانه ماساژ صورت، علاوه بر این‌که مانع از بروز چین و چروک‌های صورت می‌شوید، می‌توانید به جوان‌سازی سلول‌های پوست کمک کرده و چهره‌تان را چند سال جوان‌تر کنید.

یکی از پرکاربردترین فواید ماساژ صورت، پیشگیری از پیری پوست و حفظ جوانی و شادابی آن است.

آرامشی حقیقی با ماساژ صورت

از ماساژ صورت برای آرامش استفاده‌های بسیاری می‌شود. بسیاری از افراد در هنگام ماساژ از ماساژور می‌خواهند که زمان زیادی را روی صورتشان بگذراند. این دلیل بیشتر از موارد زیبایی که ماساژ صورت به همراه خود دارد، بیشتر به دلیل آرامش خاص آن است. شاید برایتان عجیب به نظر برسد ولی ماساژ صورت قدرت عجیبی برای ایجاد آرامش در وجود شما دارد. تحقیقات ثابت کرده که ماساژ صورت، باعث تولید و آزاد شدن مرفین به مقدار بالا در بدن می‌شود. مرفین هم که عامل اصلی احساس آرامش در بدن است

ماساژ صورت هم فواید آرامش بخش و هم فواید زیادی برای جوانسازی پوست دارد. با این ماساژ پوستی نرم‌تر و در عین حال سفت‌تر خواهید داشت. و در نتیجه عضلات و پوست صورت شما بسیار بهتر روی صورت شما قرار می‌گیرند. علاوه بر این‌ها ماساژ صورت باعث تکسین سردرد و دردهایی که در ناحیه صورت شکل گرفته می‌شوند و به ریلکس شدن عضلات صورت و چشم‌ها کمک بسیاری می‌کند. از این نوع ماساژ برای تحریک جریان خون و کاهش استرس و تنش هم استفاده می‌کنند.

 

 

فواید ماساژ ریلکسی

 

 

احتمالا بارها از فواید ماساژ شنیده اید. بهبود گردش خون و ایجاد احساس آرامش فقط بخشی از فواید ماساژ دادن هستند. صورت شما نیز مانند هر قسمت دیگر از بدن شما به مراقبت و نگهداری نیاز دارد و ماساژ دادن صورت یکی از بهترین روش هاست. ماساژ صورت شامل ماساژ عضلات اصلی صورت و نقاط فشار (مانند خط فک، استخوان های گونه و پیشانی) با استفاده از دست یا غلتک مخصوص است. فقط چند دقیقه  تمرین در روز به افزایش جریان خون و کاهش پف صورت کمک کرده و باعث می شود پوست ظاهری شاداب، جوان و بدون چروک داشته باشید.

 

 

ماساژ صورت رز اندام مرکز ماساژ شرف تهران

 

 

فواید ماساژ صورت

ضد پیری و چین و چروک

یکی از مهمترین مزایای ماساژ صورت، توانایی بهبود ظاهر کلی پوست است. ماساژ صورت با افزایش ضخامت عضلات سبب کاهش چین و چروک شده و افتادگی پوست را بهبود می بخشد. ماساژ پوست همپنین سبب افزایش  پروتئین هایی در پوست می شود، که اثر ضد پیری دارند. 

کاهش دردهای سینوسی

از درد سینوس شما ناشی از التهاب یا عفونت نباشد می توانید برای کاهش آن از ماساژ صورت استفاده کنید. ماساژ سینوس همچنین ممکن است به تخلیه مخاط ، تسکین سردرد و تقویت گردش خون کمک کند.

5. درخشان شدن پوست

اگر پوست روشن و درخشان می خواهید ، ماساژ صورت ممکن است تنها راه برای رسیدن به آن باشد. تحقیقات انجام شده در سال 2002 نشان می دهد که 59 درصد زنانی که ماساژ صورت داده اند ، احساس طراوت و جوان سازی را گزارش کرده اند. علاوه بر این ماساژ دادن، با تحریک عضلات صورت می تواند به سفت شدن پوست، تسکین گرفتگی عضلات و تقویت گردش خون کمک کند.

افزایش جریان خون پوست

ماساژ صورت تأثیر مثبتی بر جریان خون پوست دارد و به بهبود ظاهر پوست کمک می کند. افزایش گردش خون سبب بهبود خونرسانی پوست صورت، کاهش چین و چروک و جوانسازی می شود. 

کاهش استرس و تنش

ماساژهای صورت می توانند ضمن سلامت پوست، به از بین بردن تنش و اضطراب پس از یک روز کاری سخت کمک کنند.