مرکز ماساژ و لاغری شرق تهران رزاندام

فواید ماساژ در دوران کرونا

مرکز ماساژ شرق تهران

مزایای ماساژ برای استرس و اضطراب در طی COVID-19 به همین ترتیب ، استرس و اضطراب هر دلیل دردهای مزمن در عضلات و مفاصل است. اضطراب عضلانی می تواند در همه گیر بدن در طی همه گیری ظاهر شود. علاوه بر این ، ماساژ منظم می تواند به درمان آسیب بافتی و آتروفی عضلات کمک کند. به طور عمده ، ماساژ بافت عمیق به گردش خون کمک می کند و بدن را احیا می کند ، به خصوص در همه گیری 2020.

 

ماساژ باعث افزایش سروتونین می شود و می تواند فشار خون را کاهش دهد تا با فشارهای منفی زندگی ما مقابله کند. علاوه بر این ، در طی همه گیری ، بسیاری از مردم در نقطه شکست خود قرار دارند و رسیدگی به هر جنبه از زندگی بیش از حد است. همچنین ، بسیاری از پزشکان ماساژ بافت عمیق را پس از جراحی تأیید یا تجویز می کنند.

 

علاوه بر این ، انعطاف پذیری و حرکت افزایش می یابد که ناشی از ماساژ بافت های عمیق است. ورزشکاران و افراد فعال متوجه می شوند که آسیب دیدن یا آسیب رساندن به بافت چگونه است. در نتیجه ، این فقط ناراحت کننده نیست ، بلکه ممکن است مشکلات طولانی مدت مفاصل و عضلات ایجاد کند. ماساژ بافت عمیق می تواند به بهبود و توان بخشی نواحی آسیب دیده بدن به ویژه در هنگام شیوع بیماری همه گیر کمک کند.

 

علاوه بر این ، متخصصان ورزش به طور منظم از ماساژ در برنامه روزمره خود استفاده می کنند. همراه با ورزش ، درست غذا خوردن و استراحت کافی ، یک ماساژ منظم می تواند به ورزشکاران کمک کند تا در اوج عملکرد خود را انجام دهند.

 ماساژ بافت های عمیق برای مقابله با درد و دردهای مداوم و کشش در ناحیه گردن ، پشت و شانه ها استفاده می شود. 

مرکز ماساژ شرق تهران

نکته قابل توجه ، شرایط سلامتی زیر نیز ممکن است پس از ماساژ بهبود یابد:

 

 آسم : افراد مبتلا به آلرژی برونش اغلب پس از ماساژ ویژگی پیشرفته ریوی و جریان هوای بالاتر را ثبت می کنند. 

 

فشار خون بالا : معمولاً در بیماران بعد از ماساژ فشار خون دیاستولیک پایین می آید.

 

 آرتروز : بیماران پس از انجام ماساژ درمانی  از خستگی و درد بسیار کمتری برخوردار می شوند.

 

سوختگی : افرادی که دچار سوختگی و زخم گسترده هستندپس از ماساژ  ممکن است اضطراب ، خارش و درد کمتری داشته باشند.

 

علاوه بر این ، در طول بیماری همه گیر ، مراجعه به یک پزشک اغلب بسیاری از داروهای هومیوپاتی قدرتمند را برای تسکین درد بدون دارو ارائه می دهد. به همین ترتیب ، این درمان غیر پزشکی باعث می شود بدن و علائم به طور طبیعی و بدون عوارض جانبی داروها بهبود یابد. توانمند سازی و پیشگیری از طریق ماساژ برای ایجاد ایمنی معجزه می کند.

مرکز ماساژ شرق تهران