ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو ( G5 ) به عنوان یک ماساژ درمانی بسیار موثر و بین المللی است که از سالها پیش تاکنون همچنان در صنعت  زیبایی ، پزشکی ، ورزشی و فیزیوتراپی و همچنین برای درمان چاقی افراد به کار می رود .
با ما همراه باشید تا با روش استفاده از دستگاه لاغری جی فایو ، عوارض ماساژ لاغری با دستگاه آشنا شوید . اگر هم به دنبال قیمت دستگاه جی فایو هستید حتما این مقاله را دنبال کنید .

 

دستگاه لاغری جی فایو چیست ؟

دستگاه لاغری جی فایو از سری های مختلفی تشکیل شده است که مخصوص پوست و عضلات نواحی مختلف بدن می باشد و آنها را به بهترین نحو ماساژ می دهد . ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو نه تنها حذف چربی های اضافی و کاهش وزن را به دنبال دارد  بلکه می تواند بافت های عمیق را ترمیم کند . به علاوه انقباض عضلات تحت فشار را برطرف کرده و  ظاهر پوست را نیز بهبود می دهد .
اتفاقاتی که در بدن پس از ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو می افتد :

استفاده از این روش ، نه تنها چربی ها را از بین برده بلکه سبب حجم دهی ماهیچه ها نیز می شود .

سلولیت های شکسته شده و در نتیجه بافت و ذخایر چربی نیز در پی آن از هم جدا شده و می شکنند .

پس از گذشت مدت زمانی کوتاه ،  بافت پوست به خوبی بهبود پیدا کرده و ظاهر آن صاف می شود .

پس از ماساژ لاغری با این دستگاه ، گردش خون افزایش پیدا می کند و این امر می تواند روند کلی بدن را بهبود دهد .
آیا می توان برای کم کردن وزن روی دستگاه لاغری جی فایو حساب کرد ؟

واقعیت این است که هدف این دستگاه کاهش وزن نیست . بلکه به عنوان روشی فوق العاده برای رفع سلولیت و بهبود ظاهر بدی که این سلولیت ها در پوست ایجاد کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد . علاوه بر این پس از استفاده از این روش لاغری موضعی ، سم زدایی بدن نیز به خوبی اتفاق می افتد .

علاوه بر این در صورتی که این دستگاه همزمان با ورزش و رژیم غذایی درست به کار برده شود ، می تواند به کاهش وزن سرعت بیشتری ببخشد و کمک کند تا اندام ها لاغر تر شوند .