مرکز ماساژ و لاغری شرق تهران رزاندام

ماساژ لاغری با G5

ماساژ لاغری با G5

ماساژ G5 یک ماساژور مکانیکی است که بسیار برای لاعری مفید می باشد . این نوع ماساژ که با حرکت دورانی دستگاه ، به طرف بالا و پایین و با فشار به طرفین انجام می شود، یک ماساژ عمیق را ارائه می دهد. G5 برای تقویت ، افزایش گردش خون و کمک به تجزیه رسوبات چربی و سلولیت بسیار عالی است. مخصوصاً برای کمر ، شانه ها ، ران ، باسن ، باسن و معده مفید است.همچنین می تواند برای کاهش سلولیت در برنامه لاغری شما انجام شود.

 

ماساژ G5 با استفاده از دستگاه ماساژ حرکتی مخصوصی انجام می شود. این دستگاه که از طریق ارتعاشات سریع دستگاه انجام می شود ، در درمان سلولیت بسیار مثر است. کاربرد G5  به ویژه در درمان سلولیت و لاغری منطقه ای استفاده می شود ، همچنین به حذف اسید لاکتیک و ادم انباشته شده در ماهیچه ها کمک می کند. ماساژ G5 همچنین می تواند در درمان اسپاسم استفاده شود زیرا جریان خون را تسریع می کند.

مرکز ماساژ شرق تهران

سلولیت چیست؟

سلولیت به سادگی واژه ای است که ظاهر چربی های برجسته را در بدن توصیف می کند. این یک بیماری واقعی نیست ، بلکه شرایطی است که سلول های چربی برآمده می شوند و سایر عوامل همزمان که منجر به بروز سلولیت می شود. گاهی اوقات سلولهای چربی آنقدر منبسط می شوند که باعث خم شدن الیاف کلاژن اطراف آنها می شود و باعث جمع شدن پوست می شود. سه لایه چربی در بدن یافت می شود. سلولیت در لایه چربی نزدیک به پوست قرار دارد. با افزایش سن ، پوست شما نازک می شود و حال سلولیت بیشتر نمایان می شود. گاهی اوقات سلول های چربی روی بافت های همبند (فیبرهای کلاژن) فشار می آورند و فضای کمی برای سیستم تخلیه لنفاوی وجود دارد تا این تجمع مایعات ، چربی ها و سموم را تسکین دهد. چربی موجود در این لایه به رژیم غذایی یا ورزش پاسخ خوبی نمی دهد. سلولیت می تواند ناخوشایند  باشد.

سلولیت چگونه شکل می گیرد؟

مطالعات علمی زیادی برای روشن ساختن شکل سلولیت انجام شده است. بر اساس تحقیقات ، تصور می شود که سلولیت زمانی شروع می شود که تجمع سلول های چربی متورم ایجاد شود.  نتیجه این شرایط یک ظاهر تیره روی سطح پوست است که ما آن را سلولیت می نامیم.

چرا نمی توانم برای کاهش سلولیت ورزش کنم؟

رژیم غذایی و ورزش می تواند بر سلولیت تأثیر بگذارد ، هرچند به حداقل برسد. درست است که در صورت افزایش وزن ، سلولیت شما بیشتر نمایان می شود ، اما به نظر نمی رسد رژیم غذایی و ورزش به تنهایی ظاهر سلولیت را درمان کند. با این حال ، به نظر می رسد رژیم غذایی سرشار از فیبر و آب می تواند به از بین بردن سیستم احتقان لنفاوی که در لایه خارجی چربی رخ می دهد ، کمک کند.

 

یکی از بهترین راه ها برای رفع این مشکلات استفاده از این نوع متد ماساژ ماساژ لاغری با G5 ) می باشد که این نوع ماساژ در بهترین شکل توسط متخصصین حوزه ماساژ و لاغری ، در سالن رزاندام انجام مبشود 

مرکز ماساژ شرق تهران

مزایای ماساژ G5

10 برابر موثرتر و قوی تر از ماساژهای دستی است.

باعث سوزاندن چربی اضافی تجمع یافته در بدن می شود.

یک اثر بازیابی بر روی پوست ایجاد می کند.

باعث لاغری منطقه ای می شود.

سلولیت را از بین می برد.

استرس جسمی را کاهش می دهد.


باعث افزایش تحرک ماهیچه ها و مفاصل می شود.


گردش خون منطقه ای را تنظیم می کند.


اسید لاکتیک تجمع یافته در ماهیچه ها را به دلیل خستگی از بین می برد و اسپاسم را برطرف می کند.


دارای خاصیت ادم و سم زدایی است.


انعطاف پذیری را به پوست می بخشد.


مشکل استخوان درد را برطرف می کند.


استرس را کاهش می دهد.
متابولیسم را تسریع می کند.