مرکز ماساژ و لاغری شرق تهران رزاندام

رزاندام مرکز ماساژ شرق تهران

شماره تماس

ماساژ لاغری با G5

ماساژ صورت رز اندام مرکز ماساژ شرف تهران
ماساژ صورت رز اندام مرکز ماساژ شرف تهران

ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو ( G5 ) به عنوان یک ماساژ درمانی بسیار موثر و بین المللی است که از سالها پیش تاکنون همچنان در صنعت  زیبایی ، پزشکی ، ورزشی و فیزیوتراپی و همچنین برای درمان چاقی افراد به کار می رود .
با ما همراه باشید تا با روش استفاده از دستگاه لاغری جی فایو ، عوارض ماساژ لاغری با دستگاه آشنا شوید . اگر هم به دنبال قیمت دستگاه جی فایو هستید حتما این مقاله را دنبال کنید .

 

دستگاه لاغری جی فایو چیست ؟

دستگاه لاغری جی فایو از سری های مختلفی تشکیل شده است که مخصوص پوست و عضلات نواحی مختلف بدن می باشد و آنها را به بهترین نحو ماساژ می دهد . ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو نه تنها حذف چربی های اضافی و کاهش وزن را به دنبال دارد  بلکه می تواند بافت های عمیق را ترمیم کند . به علاوه انقباض عضلات تحت فشار را برطرف کرده و  ظاهر پوست را نیز بهبود می دهد .
اتفاقاتی که در بدن پس از ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو می افتد :

استفاده از این روش ، نه تنها چربی ها را از بین برده بلکه سبب حجم دهی ماهیچه ها نیز می شود .

سلولیت های شکسته شده و در نتیجه بافت و ذخایر چربی نیز در پی آن از هم جدا شده و می شکنند .

پس از گذشت مدت زمانی کوتاه ،  بافت پوست به خوبی بهبود پیدا کرده و ظاهر آن صاف می شود .

پس از ماساژ لاغری با این دستگاه ، گردش خون افزایش پیدا می کند و این امر می تواند روند کلی بدن را بهبود دهد .
آیا می توان برای کم کردن وزن روی دستگاه لاغری جی فایو حساب کرد ؟

واقعیت این است که هدف این دستگاه کاهش وزن نیست . بلکه به عنوان روشی فوق العاده برای رفع سلولیت و بهبود ظاهر بدی که این سلولیت ها در پوست ایجاد کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد . علاوه بر این پس از استفاده از این روش لاغری موضعی ، سم زدایی بدن نیز به خوبی اتفاق می افتد .

علاوه بر این در صورتی که این دستگاه همزمان با ورزش و رژیم غذایی درست به کار برده شود ، می تواند به کاهش وزن سرعت بیشتری ببخشد و کمک کند تا اندام ها لاغر تر شوند .

ماساژ صورت رز اندام مرکز ماساژ شرف تهران
ماساژ صورت رز اندام مرکز ماساژ شرف تهران

دستگاه لاغری جی فایو از سال ۱۹۵۷ یک ماساژ درمانی بسیار عالی در صنعت زیبایی، فیزیوتراپی و صنایع پزشکی ورزشی بوده است. دستگاه لاغری جی فایو یک سیستم ماساژ درمانی بین المللی فوق العاده است که اقدامات منحصر به فردی را انجام داده و مزایای زیادی دارد.
این دستگاه با سری‌های مخصوص خود پوست و عضلات را ماساژ داده و به ترمیم بافت‌های عمیق، از بین بردن انقباض عضلات تحت فشار، بهبود پوست و کاهش وزن کمک می‌کند. دستگاه لاغری جی فایو بهترین روش لاغری موضعی و کم کردن سایز نقاط چاق بدنتان است.
درمان سلولیت ، لاغری منطقه ای ، سفت شدن و ترمیم پوست ، تسریع در گردش خون ،  چربی سوزی از موارد مورد علاقه ماساژ G5 است.
ماساژ G5 با استفاده از دستگاه مخصوص ماساژ ریتمیک انجام می شود. این وسیله که از طریق ارتعاشات سریع پوست را سفت می کند، در درمان سلولیت بسیار مؤثر است. برنامه G5 ، که به ویژه در درمان سلولیت و لاغری منطقه ای استفاده می شود، همچنین به از بین بردن اسید لاکتیک و ورم تجمع یافته در عضلات کمک می کند. ماساژ G5 همچنین می تواند در درمان اسپاسم مورد استفاده قرار گیرد زیرا باعث تسریع جریان خون می شود.