مرکز ماساژ و لاغری شرق تهران رزاندام

رزاندام مرکز ماساژ شرق تهران

شماره تماس

ماساژ فرم دهی

مرکز ماساژ شرق تهران

ماساژ فرم دهی

با وجود تکنیک ها و روش های پیشرفته امروزی اندامی زیبا و جذاب دیگر برای هیچ کس یک رویای دست نیافتنی نیست.از بین تمامی روش هایی که برای فرم دهی و زیبا سازی اندام وجود دارد می توان گفت یکی از بهترین و بی خطرترین روش ها ماساژ فرم دهی بدن می باشد.در ماساژ فرم دهی تکنیک هایی از ماساژ بر روی بدن اعمال می شود
این ماساژ برای زیبا سازی و سلامت جسم بسیار کاربردی بوده و طرفدار های زیادی دارد

 

———————————————-

ماساژ فرم‌دهی برای اضافه‌وزن و چاقی
باتوجه به بررسی سلامت و تغذیه ملی آمریکا در سال ۲۰۱۳-۲۰۱۴:

از هر سه بزرگسال، بیشتر از یک نفر دچار اضافه وزن است
ازهر سه بزرگسال، بیشتر از یک نفر دچار چاقی است
از هر سه بزرگسال، بیشتر از دو نفر یا اضافه وزن دارد یا چاق است
حدود ۸ درصد بزرگسالان دچار چاقی مفرط هستند
از هر ۶ کودک (بین ۲ تا ۱۹ سال)، حدود یکی از آن‌ها دچار چاقی است.
برای اینکه تعریف هریک از این اصطلاحات مشخص شود، موسسه ملی سلامت آمریکا وزن نرمال را به شکل BMI (شاخص توده بدنی) از ۱۸٫۵ تا ۲۴٫۹، اضافه وزن را به صورت BMI بین ۲۵ تا ۲۹٫۹، چاقی را به شکل BMI بین ۳۰ تا ۳۹٫۹ و چاقی مفرط را با BMI بیشتر از ۴۰ تعریف می‌کند.

مرکز ماساژ شرق تهران
مرکز ماساژ شرق تهران

ویژگی اصلی ماساژ فرم‌دهی
به بیان دیگر، ماساژ فرم‌دهی ابزار یک شبه برای تاثیر بر اضافه وزن یا سلولیت نیست و طراحی نشده تا معجزه کند. از آنجایی که جمع‌کردن وزن اضافی، ایجاد سلولیت و تمام مشکلات دیگر زمان زیادی برده، پس از بین بردن آن‌ها نیز نیازمند صرف زمان مشابه است. در واقع ایجاد توده عضله‌ای، از دست دادن وزن، کاهش کلسترول و غیره به اندازه ایجاد خود مشکلات زمان می‌برند. این موضوع درباره تغییرات در رژیم ، ترکیب برنامه ورزشی جدید در برنامه روزانه یک فرد یا استفاده از تکنیک‌هایی مثل ماساژ فرم‌دهی برای بهبود ظاهر فرد غذایی نیز صادق است.

در هر حال، طرفداران ماساژ فرم‌دهی عموما پیشنهاد می‌کنند که این روش در روش‌های درمانی جامع استفاده شود. به بیان دیگر، بهترین حالت ماساژ فرم‌دهی زمانی است که با یک رژیم غذایی سالم، خواب کافی، ورزش منظم و این موارد ترکیب شود. هرچه بیشتر مراقب بدن خود باشید، ماساژ فرم‌دهی برایتان موثرتر خواهد بود.

 

اساژ فرم دهی
با وجود تکنیک ها و روش های پیشرفته امروزی اندامی زیبا و جذاب دیگر برای هیچ کس یک رویای دست نیافتنی نیست.از بین تمامی روش هایی که برای فرم دهی و زیبا سازی اندام وجود دارد می توان گفت یکی از بهترین و بی خطرترین روش ها ماساژ فرم دهی بدن می باشد.در ماساژ فرم دهی تکنیک هایی از ماساژ بر روی بدن اعمال می شود تا وضعیت بافت های نواحی مختلف بدن بهبود پیدا کند.

 

 

مزایای ماساژ فرم‌دهی صورت به طور کلی موارد زیر هستند:
به تاخیر انداختن پیری
تاثیر بر کشیدن پوست
افزایش گردش خون و تخلیه لنفاوی
از بین رفتن چین و چروک‌های کوچک اطراف چشم، سیاهی دور چشم و پف صورت.

مرکز ماساژ شرق تهران
مرکز ماساژ شرق تهران