Project Description

خدمات ماساژ تایلندی

خدمات ماساژ تایلندی یکی از خدماتی است که در مرکز ماساژ و لاغری رزاندام ارائه می شود. با وجود ریشه های کهن در ماساژ، ماساژ تایلندی یک تکنیک نسبتاً جدید در فرهنگ غربی است. تحقیقات اخیر نشان داده است که ماساژ تایلندی با بسیاری از مزایای سلامتی مانند بهبود گردش خون، افزایش دامنه حرکتی و کاهش استرس همراه است.

هم اکنون وقت خود را بصورت آنلاین و با تحفیف ویژه رزرو کنید.

رزرو وقت ماساژ تایلندی

اطلاعات بیشتر و رزرو تلفنی:

021-77389388
0919-0039170
0933-2162717

خدمات ماساژ تایلندی

خدمات ماساژ تایلندی یکی از خدماتی است که در مرکز ماساژ و لاغری رزاندام ارائه می شود. با وجود ریشه های کهن در ماساژ، ماساژ تایلندی یک تکنیک نسبتاً جدید در فرهنگ غربی است. تحقیقات اخیر نشان داده است که ماساژ تایلندی با بسیاری از مزایای سلامتی مانند بهبود گردش خون، افزایش دامنه حرکتی و کاهش استرس همراه است. این در حالی است که هر فردی در هر سنی می تواند خدمات ماساژ تایلندی را دریافت کند اما برای همه مناسب نیست. افرادی که دارای شرایط خاصی مانند سرطان یا بیماری قلبی عروقی هستند، افرادی که باردار هستند و افرادی که تازه تحت عمل جراحی قرار گرفته اند، نباید ماساژ تایلندی دریافت کنند. مرکز ماساژ و لاغری رز اندام یکی از مراکر فعال در زمینه ماساژ و لاغری با ارائه خدمات ماساژ تایلندی تمامی ای موارد را با بهره گیری از کادری مجرب در نظر می گیرد.

خدمات ماساژ تایلندی

مزایای دریافت ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی در راستای آرامش بخشیدن به کل بدن از تکنیک هایی با فشار ملایم و کشش استفاده می شود.

این نوع ماساژ یک روش درمانی باستانی است که از هند سرچشمه گرفته است. قدمت آن به چیزی حدود هفت الی دو هزار و پانصد سال پیش باز می گردد. تکنیکی که متخصصان در ماساژ تایلندی از آن بهره می برند با آنچه که ممکن است به آن عادت کرده باشید، می تواند متفاوت باشد. بر خلاف تکنیک های بکار رفته در ماساژ سوئدی و ماساژ شیاتسو که در آن فرد روی تخت دراز می کشد و هیچ فعالیتی ندارد، مشتری در این نوع ماساژ بصورت تخت دراز می کشد و در ماساژ فعالانه با درمانگر همکاری می کند.

مزایای دریافت خدمات ماساژ تایلندی

مزایای سلامتی در پی دریافت خدمات ماساژ تایلندی

خدمات ماساژ تایلندی فواید سلامتی زیادی دارد، از کاهش استرس گرفته تا رفع فشار عضلانی هر یک برای سلامتی مفید هستند. همچنین این ماساژ می تواند انرژی را افزایش دهد. در ادامه می خواهیم به مورد 5 از فواید سلامتی ماساژ تایلندی بپردازیم.

  • استرس را کاهش می دهد

استرس لزوماً بد نیست اما غالباً ، استرس می تواند به عنوان یک محرک مثبت عمل کند و این امر به افراد کمک می کند تا در زندگی شخصی و حرفه ای خود بهتر و بهتر عمل کنند. با این حال استرس بیش از حد می تواند بر سلامت روان و جسمی تأثیر منفی بگذارد. علاوه بر این استرس مزمن یا طولانی مدت می تواند منجر به بیماری های جدی از جمله افسردگی و بیماری های قلبی عروقی شود.
خدمات ماساژ تایلندی برای آرامش بدن از تکنیک فشار ملایم و کشش استفاده می کند. یک مطالعه در سال 2015 نشان داده که یک سطح استرس خاصی در بزاق دهان وجود دارد بنام sAA که با ماساژ تایلندی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. بنابراین محققان نتیجه گرفتند که ماساژ تایلندی در کاهش استرس در افراد سالم مؤثرتر از استراحت است.

کاهش استرس با ماساژ تایلندی
  • افزایش انرژی

تحقیقات اخیر نشان داده اند که ماساژ تایلندی می تواند سطح انرژی بدن افراد را افزایش دهد.

در یک تست که به صورت تصادفی انجام شده، تأثیرات ماساژ تایلندی و سوئدی در افرادی که خستگی را تجربه می کردند مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان داد که ماساژ تایلندی باعث افزایش انرژی و تحریک ذهن می شود، در حالی که ماساژ سوئدی باعث بهبود آرامش و خواب می شود. تکنیک ماساژ تایلندی مبتنی بر مفهوم خطوط انرژی است ، این در حالی است که اکثر پزشکان بر این باورند که سن یا کانال های مختلفی از انرژی در بدن وجود دارد.
سن مربوط به قسمت های مختلف بدن مانند استخوان ها، ماهیچه ها، خون و اعصاب است. برخی مراحل سنی مختلف بر ذهن و آگاهی تأثیر می گذارد، اینها کانال های لطیف نامیده می شوند. این تئوری نشان می دهد که عضلات تنگ باعث انسداد در سنین مختلف می شوند و این انسداد جریان انرژی زندگی را کاهش می دهد که منجر به سفتی، درد و بیماری می شود. در خدمات ماساژ تایلندی از تکنیک های مختلفی استفاده می شود که کانالهای مختلف را باز کرده و یا آنها را محدود می کند تا جریان انرژی زندگی را تصحیح کنند.

افزایش انرژی با ماساژ تایلندی
  • سردردها را تسکین می دهد

یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که ماساژ از نوع تایلندی، درمانی مؤثر برای افرادی است که سردرد تنشی مزمن دارند. سردردهای عصبی، تنشی، میگرن و سردردهایی که بر اثر جراحی و یا وجود تومور به افراد آسیب می زنند می توانند از این قبیل موارد باشند.

  • گردش خون را تحریک می کند

ماساژ تایلندی می تواند گردش خون و لنف را با استفاده از کشش های ملایم تقویت کند.

این کشش های یوگا باعث افزایش گردش خون می شود که بافت های بدن را با اکسیژن پر می کند.

این کار به رشد سلول و سلامت قلب کمک می کند. در یک مطالعه مزایای ماساژ پای تایلند در افراد مبتلا به نوروپاتی محیطی که یک عارضه شایع دیابت می باشد، بررسی شده است. محققان دریافتند که این ماساژ به بهبود تعادل افراد کمک می کند. آنها معتقدند که این امر به دلیل بهبود گردش خون به نوبه خود باعث تحریک سیستم حسی می شود و این عملکردی است که در تعادل بدن نقش عمده ای دارد.

  • دامنه حرکتی را بهبود می بخشد

ماساژ تایلندی شامل کشش هایی مانند یوگا برای کاهش استرس و بهبود گردش خون است.

کشش تدریجی و ملایم باعث انعطاف پذیری فرد با گذشت زمان می شود و دامنه حرکتی بیشتری را فراهم می کند. ماساژ تایلندی همچنین ممکن است گردش مایعات در مفاصل یا مایع سینوویال را بهبود بخشد که باعث کاهش اصطکاک بین مفاصل می شود و این به نوبه خود می تواند تحرک مفصل و دامنه حرکت آن را بهبود ببخشد.

رزرو وقت ماساژ

وقت ماساژ خود را رزرو کنید. شما لایق بهترین ها هستید.

با رزرو وقت اولین ماساژ خود در این ماه از 25% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

0%
تخفیف ویژه