Project Description

ماساژ ریلکسی

خدمات ماساژ ریلکسی همانطور که از نام آن پیداست سبب ریلکس تر شدن فرد خواهد شد. این ریلکس تر شدن تنها در جسم فرد نخواهد بود و اعصاب و روان فرد را نیز می تواند آرام تر سازد. ماساژ ریلکسی به نوعی از ماساژ گفته می شود که طی آن ماساژور تنها پوست را هدف قرار خواهد داد و بر مفاصل فرد هیچگونه فشاری وارد نخواهد شد

هم اکنون وقت خود را بصورت آنلاین و با تحفیف ویژه رزرو کنید.

رزرو وقت ماساژ ریلکسی

اطلاعات بیشتر و رزرو تلفنی:

021-77389388
0919-0039170
0933-2162717

خدمات ماساژ ریلکسی

خدمات ماساژ ریلکسی همانطور که از نام آن پیداست سبب ریلکس تر شدن فرد خواهد شد. این ریلکس تر شدن تنها در جسم فرد نخواهد بود و اعصاب و روان فرد را نیز می تواند آرام تر سازد. ماساژ ریلکسی به نوعی از ماساژ گفته می شود که طی آن ماساژور تنها پوست را هدف قرار خواهد داد و بر مفاصل فرد هیچگونه فشاری وارد نخواهد شد. به همین دلیل هیچ گونه احساس دردی نخواهید داشت.

این ماساژ بر تمامی نقاط بدن اعمال خواهد شد. پس از انجام دادن آن شاهد ریلکس تر شدن بی نظیر خود خواهید بود. هدف از خدمات ماساژ ریلکسی آرام کردن بدن و همچنین دور کردن اضطراب و احساس خستگی می باشد. به همین دلایل است که این ماساژ در محیطی آرام و اغلب با پخش یک موسیقی آرام انجام می شود تا از هر نظر آرامش بر محیط حاکم باشد.

نور پردازی محیط نیز اغلب ملایم بوده و احساس آرامش خاصی به فرد خواهد بخشید. خدمات ماساژ ریلکسی اغلب به افرادی توصیه می شود که شغل سخت دارند و ساعات کاری آنها زیاد است چرا که این افراد با انجام دادن این ماساژ می توانند آرامش را به خود هدیه دهند.

چه کسانی نیازمند ماساژ صورت هستند

فواید خدمات ماساژ ریلکسی

خدمات ماساژ ریلکسی فواید بسیاری خواهد داشت و از جمله مهمترین فواید آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش اضطراب و آرامش دادن به فرد: اصلی ترین فایده ماساژ ریلکسی را می توان آرامش بخشیدن به وجود فرد دانست چرا که با انجام دادن این ماساژ کلیه خستگی ها از وجود فرد خارج خواهد شد و هرگونه استرس و اضطراب نیز از بین خواهد رفت. توجه داشته باشید که ماساژ ریلکسی می تواند فشار خون فرد را کاهش دهد که این امر در نتیجه سبب آرامش یافتن فرد خواهد شد و خطر ابتلا به سکته قلب و مغزی را کاهش خواهد داد.

  • شادابی: در طول ماساژ به دلیل آرام شدن عضلات، دو هورمون دوپامین و سروتونین ترشح می شود که این هورمون ها سبب شادی و نشاط در وجود فرد خواهند شد و به همین دلیل در صورتی که فرد غمگین باشد بهترین انتخاب، ماساژ ریلکسی خواهد بود.
  • تقویت سیستم ایمنی بدن: در صورت داشتن استرس در بدن فرد یک هورمون با نام کورتیزول ترشح می شود که این هورمون قابلیت آسیب وارد کردن به بدن را خواهد داشت و به دلیل ضعیف تر شدن سلول های بدن امکان ابتلا به هر نوع بیماری وجود خواهد داشت و خدمات ماساژ ریلکسی سبب آرام شدن فرد شده و استرس را از وی دور خواهد کرد و در نتیجه خطر ابتلا به بیماری ها نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

چه کسانی نیازمند ماساژ صورت هستند

مرکز خدمات ماساژ ریلکسی

خدمات ماساژ ریلکسی به دلیل مزیت های بسیاری که دارد مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و به همین دلیل مراکز متعددی اقدام به ارائه این خدمات نموده اند. هر یک از این مراکز خدمات ویژه ای ارائه کرده و ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت.

مرکز ماساژ و لاغری رزاندام یکی از مراکز حرفه ای در این زمینه می باشد که با داشتن سابقه طولانی در زمینه ماساژ، می تواند بهترین نتیجه را برایتان داشته باشد. مرکز ماساژ و لاغری رزاندام بهترین و زبده ترین نیرو ها را در خود جای داده است و به همین دلیل زیر نظر افراد ماهر میتوانید به آرامش کامل برسید.

توجه داشته باشید که برای رزرو وقت این مرکز می توانید به وب سایت اختصاصی رزاندام مراجعه نموده و اقدام به گرفتن وقت نمایید. تمامی مراجعین به مرکز ماساژ و لاغری رزاندام از آن رضایت کامل داشته اند. این امر نشان دهنده کیفیت خدمات این مرکز خواهد بود. با مراجعه به این مرکز تمامی رگ های بدنتان باز شده و در نتیجه گردش جریان خون بدن شما را شاداب تر خواهد ساخت.

چه کسانی نیازمند ماساژ صورت هستند

هزینه خدمات ماساژ ریلکسی

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید قیمت خدمات ماساژ ریلکسی می باشد. مرکز ماساژ و لاغری رزاندام به جهت جلب رضایت مشتریان بهترین خدمات را با نازلترین میزان قیمت ارائه می نماید. به همین دلیل می توانید با کمترین میزان هزینه به آرامش جسمی و روانی برسید. جهت مشاهده قیمت انواع خدمات نیز می توانید به وب سایت اینترنتی سالن مراجعه نموده و اقدام به اخذ وقت نمایید.

رزرو وقت ماساژ

وقت ماساژ خود را رزرو کنید. شما لایق بهترین ها هستید.

با رزرو وقت اولین ماساژ خود در این ماه از 25% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

0%
تخفیف ویژه