Project Description

خدمات فوت ماساژ

خدمات فوت ماساژ یکی دیگر از خدمات پیشرفته در مرکز ماساژ و لاغری رز اندام می باشد که توسط درمانگرهای حرفه ای انجام می شود. این نوع ماساژ روشی عالی برای افرادی می باشد که بسیار قدم می زنند و یا کار آنها به گونه ای است که مستلزم ایستادن بسیار است. خدمات فوت ماساژ می تواند به آنها در پس گرفتن یک روز طولانی کمک کند.

هم اکنون وقت خود را بصورت آنلاین و با تحفیف ویژه رزرو کنید.

رزرو وقت فوت ماساژ

اطلاعات بیشتر و رزرو تلفنی:

021-77389388
0919-0039170
0933-2162717

خدمات فوت ماساژ

خدمات فوت ماساژ یکی دیگر از خدمات پیشرفته در مرکز ماساژ و لاغری رز اندام می باشد که توسط درمانگرهای حرفه ای انجام می شود. این نوع ماساژ روشی عالی برای افرادی می باشد که بسیار قدم می زنند و یا کار آنها به گونه ای است که مستلزم ایستادن بسیار است. فوت ماساژ می تواند به آنها در پس گرفتن یک روز طولانی کمک کند. همچنین به عنوان یک مزیت اضافه تر، فوت ماساژ می تواند به درمان مواردی مانند سردرد، بی خوابی و استرس کمک کند. خدمات فوت ماساژ با ماساژ قسمتهای بالای پا و پاشنه پا، کل پا ، انگشتان پا شروع می شود. شما می توانید حرکات ماساژ عمیق تری روی مچ پا، کف پا و نقاط فشار داشته باشید تا هرگونه تنش آزاد شوید و یک تجربه ماساژ مثبت برای خود ایجاد کنید.
خدمات فوت ماساژ نوعی ماساژ است که در آن فقط روی پا تمرکز می شود. بیش از 3000 سال پیش درمان دردهای پا با فوت ماساژ در چین انجام شد. از آن زمان چینی ها به طور سنتی از فوت ماساژ برای شناسایی و درمان همه بیماری ها استفاده کرده اند. امروزه از یک ماساژ پا نیز برای استراحت و سبک شدن کف پا و قوس پا استفاده می شود.

خدمات فوت ماساژ

از خدمات فوت ماساژ چه انتظاری باید داشته باشیم؟

در حین انجام خدمات فوت ماساژ، پاهای شما دستخوش یک تجربه بسیار آرامش بخش می شوند زیرا مناطق رفلکس دستکاری و مالیده می شوند. در این ماساژ هر دو جوراب و کفش شما برداشته می شود و بر روی یک صندلی راحت می نشینید. سپس روی پاهای شما ماساژ و کارهای لازم صورت می گیرد. درمانگران روی نیمکت یا کف در کنار شما می نشینند و تمامی این کارها را انجام می دهند. ممکن است برخی از درمانگران در مورد بیماری های شما سؤال کنند و از مناطق رفلکس در پاهای شما استفاده کنند تا به آنها در کاهش درد کمک کنند. برخی دیگر ممکن است فقط پا را از پاشنه تا انگشتان پا ورز و ماساژ دهند تا هرگونه تنشی را از آنها آزاد کنند.

خدمات فوت ماساژ در مرکز ماساژ و لاغری رزاندام

مزایای دریافت فوت ماساژ چیست؟

در رفلکسولوژی پا، فوت ماساژ روشی غیر تهاجمی برای بهبودی و درمان بسیاری از بیماریها به حساب می آید. بسیاری از بیماری ها بدون تکیه بر داروهای غربی قابل درمان هستند. برخی دیگر از افراد ممکن است مشکلی در پاهای خود نداشته باشند و با انجام این کار به جوانسازی پاهای خود کمک کنند. ممکن است بعد از این نوع ماساژ احساس استرس و کاهش انرژی کمتری داشته باشید.

مزایای سلامتی دریافت خدمات فوت ماساژ

یک ماساژ کوتاه پا می تواند استرس را کاهش داده و استرس و تنش را درون شما از بین ببرد. این یک موزد خوب است، زیرا کاهش استرس و انرژی زیاد باعث افزایش شانس شما می شود که منجر به انتخاب های سالم مانند ورزش و غذا خوردن درست می شود.

مزایای فوت ماساژ

اما فوت ماساژ چگونه این کارها را انجام می دهد؟ این ماساژ سیستم عصبی شما را فعال می کند و باعث افزایش مواد شیمیایی مغز مانند اندروفین می شود. در یک مطالعه افرادی که خدمات فوت ماساژ را دریافت کرده اند، پس از عمل برای برداشتن زائده خود داشتند، درد کمتری داشتند و از مسکن های کمتری استفاده کردند. این تمام ماجرا نیست، علاوه بر این فوت ماساژ گردش خون شما را تقویت می کند که به بهبودی جسم شما کمک می کند و عضلات و بافت های شما را سالم نگه می دارد. این مسئله به ویژه در صورت وجود مشکلات سلامتی که به گردش خون ضعیف یا آسیب های عصبی مانند دیابت می افزایند بسیار موثر است. مالیدن پاها به شما این امکان را می دهد که سایر مشکلات مانند زخم ها در پا و انگشتان پا را بهتر بررسی کنید. اگر گردش خون ضعیفی دارید ، چک کردن پاهای شما برای زخمها می تواند ایده خوبی باشد.

مزایای خدمات فوت ماساژ

آیا افراد می توانند به شخصه فوت ماساژ در خانه انجام دهند؟

ماساژ حرفه ای ارزان نیست اما خوشبختانه شما می توانید این فوت ماساژ را در مرکز ماساژ و لاغری رز اندام با بهترین هزینه انجام دهید. انجام ماساژ در نقاطی که به احتمال زیاد دچار درد می شوند، آسان است. ماساژ با فشار متوسط بی خطر است و برای بیشتر افراد با شرایطی مانند آرتروز ، فیبرومیالژیا و دردهای طولانی مدت به خوبی عمل می کند. همچنین می توانید اولین ماساژ خود را از یک متخصص ماساژ درمانی در مرکز ماساژ و لاغری رز اندام بگیرید. اگر پاهای خود جراحی کرده اید، ابتدا با پزشک متخصص خود صحبت کنید تا ببینید فوت ماساژ ایده خوبی برای شما است یا خیر.

رزرو وقت ماساژ

وقت ماساژ خود را رزرو کنید. شما لایق بهترین ها هستید.

با رزرو وقت اولین ماساژ خود در این ماه از 25% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

0%
تخفیف ویژه