Project Description

خدمات بادی رپ

خدمات بادی رپ یکی از پرتقاضاتر ین روش های لاغری در سالن های لاغری می باشد که و رسیدن به اندام تناسب سالن لاغری رزاندام می تواند بهترین گزینه برای افرادی که قصد کاهش اندام را دارند به شمار آید. شما می توانید در سالن با با بهترین امکانات و کمترین هزینه به هدف خود دست یابید.

رزرو وقت بادی رپ

اطلاعات بیشتر و رزرو تلفنی:

021-77389388
0919-0039170
0933-2162717

خدمت نوین لاغری

امروزه رسیدن به تناسبی اندامی در مدت زمان کوتاه خواست هر فردی می باشد که خدمات بادی رپ از جمله محبوب ترین و پرتقاضاترین خدماتی می باشد که در حال حاضر شاهد بهره مندی این خدمات در تمامی سالن های لاغری و زیبایی می باشیم.

اگر شما نیز قصد دارید در کوتاه ترین مدت زمان به وزنی ایده آل برسید حتما استفاده از بادی رپ را در اولویت انتخاب های خود قرار دهید. حتما تا به حال شنیده اید که کاهش وزن با بادی رپ یکی از موثرترین و بهترین روش های از بین بردن بافت و چربی های اضافی بدن و رسیدن به تناسب اندام می باشد.

مرکز ماساژ و لاغری رزاندام از جمله با اطمینان ترین و قابل اعتمادترین سالن های ارائه دهنده خدمات لاغری و زیبایی می باشد که در سطح شهر تهران با سابقه ای درخشان فعالیت خود را شروع کرده است.

خدمات بادی رپ در طی مراحل متفاوت اجرا شده و شما می توانید با حضور در سالن لاغری ما تحت نظارت مجرب ترین و کاربلد ترین مربیان و پرسنل از بهترین خدمات بهره مند شوید کسب رضایت مشتریان از جمله مهمترین و اصلی ترین اهداف سالن لاغری رزاندام بوده و شما با مراجعه به سالن ما می توانید نهایت رضایت را به دست آورید.

چه کسانی نیازمند ماساژ صورت هستند

مراحل انجام خدمات بادی رپ

خدمات بادی رپ در سالن لاغری و زیبایی از پرطرفدارترین و محبوب ترین روش های لاغری می باشد که به راحتی می توانید با بهره مندی از آن به صورت معجزه انگیزی شاهد لاغری و تناسب اندام خود خواهید شد.

هم چنین افراد می توانند در منزل نیز از بادی رپ بهره مند شوند اما پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به نتیجه بهتر سالن لاغری ما را در اولویت انتخاب های خود قرار دهید.

در ابتدا باید شما هدف خود را ازین خدمت مشخص کنید چرا که برخی از افراد برای جنبه های درمانی و سم زدایی بدن و برخی به منظور لاغری از این روش استفاده می کنند. از این جهت با مشخص کردن هدف خود مواد مورد نیاز مخصوص به همان هدف را باید مهیا کنید برای بهره مندی از خدمات بادی رپ جهت لاغری و کاهش وزن بدن در قسمتی از بدن بسته می شود که بر این باور است بادی رپ، آبهای جمع شده در بخش های مربوط از بدن را بیرون کشیده و این امر در لاغری نقش بسزایی ایفا می کند.

در استفاده از خدمات بادی رپ ابتدا پارچه ای نخی و گیره های بانداژ تهیه نمایید یک قابلمه از آب را روی حرارت قرار دهید و پس از داغ شدن موادی مخلوط از روغن بادام، چند قطره اسانس درخت صندل، چند قطره اسانس اسطوخدوس، به مقدار کافی پودر خشک شده جلبک دریایی، عسل، آبلیمو و خاک رس را درون قابلمه بریزید قبل از به جوش آمدن آن را از روی حرارت برداشته و بانداژ را داخل ان بخیسانید سپس بانداژ ها را از پاها به سمت قوزک و ساق پا دور بدن خود بپیچانید.

چه کسانی نیازمند ماساژ صورت هستند

فواید این خدمت

افرادی می توانند با انتخاب خدمات بادی رپ در سالن لاغری رزاندام از فواید و مزیت های قابل توجهی برخوردار شوند توجه داشته باشید که محکم بستن بادی رپ سبب خواهد شد تاثیر خوبی بر بدن شما داشته البته به قدری تنگ نبندید که سبب قطع گردش خون در بدنتان شود. به هیچ وجه قبل از انجام بادی رپ مواد ناسالم مصرف نکنید و 48 ساعت قبل از بهره مندی از خدمات بادی رپ از مصرف کردن سیگار، الکل و مواد غذایی چرب خودداری کنید. با وجود اینکه این ر وش دارای مزیتهای بسیار می باشد اما در صورت اجرای نادرست آن می تواند خطرات بسیار جدی به دنبال داشته باشد در صورتی که عرق خشک نشده و روی بدن بماند سبب بالا بردن دمای بدن خطری سلامتی فرد را تهدید خواهد کرد.

لاغری و تناسب اندام با بهره مندی از خدمات بادی رپ

برخی از پزشکان و متخصصین بر این باورند که بادی رپ هیچ تاثیر مثبتی بر لاغری و کاهش وزن ندارد که در این میان می تواند گفت که بی شک باد ی رپ به تنهایی نمی تواند در لاغری و از بین بردن بافت های اضافی بدن موثر عمل کند بدون آنکه رژیم غذایی صحیحی داشته باشید. در حالت کلی می توان گفت افراد می توانند در کنار استفاده از رژیم غذایی مناسب و بهره مندی از خدمات بادی رپ به صورت قابل توجهی شاهد کاهش وزن خود باشند.

رزرو وقت ماساژ

وقت ماساژ خود را رزرو کنید. شما لایق بهترین ها هستید.

با رزرو وقت اولین ماساژ خود در این ماه از 25% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

0%
تخفیف ویژه