Project Description

خدمات آروماتراپی

خدمات آروماتراپی یکی از خدماتی است که در مرکز ماساژ و لاغری رزاندام ارائه می شود. آروماتراپی با استفاده از روغن های اصلی برای اثرات درمانی و جوان سازی پوست می باشد. آروماتراپی با قدمت طولانی در مصر باستان و هند به عنوان یک روش درمانی ساده برای قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است تا از استرس و تنش پیشگیری کند، قوای بدن را تازه و تقویت می کند، احساس آرامش و پاک کردن ذهن را در پی خود دارد.

هم اکنون وقت خود را بصورت آنلاین و با تحفیف ویژه رزرو کنید.

رزرو وقت آرماتراپی

اطلاعات بیشتر و رزرو تلفنی:

021-77389388
0919-0039170
0933-2162717

آروماتراپی چیست

بخدمات آروماتراپی یکی از خدماتی است که در مرکز ماساژ و لاغری رزاندام ارائه می شود. آروماتراپی با استفاده از روغن های اصلی برای اثرات درمانی و جوان سازی پوست می باشد. آروماتراپی با قدمت طولانی در مصر باستان و هند به عنوان یک روش درمانی ساده برای قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است تا از استرس و تنش پیشگیری کند، قوای بدن را تازه و تقویت می کند، احساس آرامش و پاک کردن ذهن را در پی خود دارد. هنگام ارائه خدمات آروماتراپی، پس از بحث و گفتگو با مشتری از روغن های اصلی در رابطه با سایر تکنیک های مناسب مانند ماساژ، طب سوزنی یا رفلکسولوژی استفاده می شود. در این تکنیک اسانس را در پایه ای از انواع مختلف روغن قرار می دهند که از طریق پوست و بدن جذب می شود تا بر تغییرات فیزیولوژیکی تأثیر بگذارد. هنگام استنشاق، عطر آن مستقیماً روی ناحیه لیمبیک مغز که مربوط به احساسات و خاطرات است، تأثیر می گذارد و آثار مثبتی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

خدمات آروماتراپی

آروماتراپی چه اهدافی را دنبال می کند؟

خدمات آروماتراپی که از آن به عنوان روغن درمانی اساسی نیز یاد می شود، می تواند به عنوان هنر و علم استفاده از اسانس معطر طبیعی استخراج شده از گیاهان برای تعادل، هماهنگی و ارتقاء سلامت بدن، ذهن و روح تعریف شود. در این روش تلاش بر این است تا فرایندهای فیزیولوژیکی، روانی و معنوی به منظور تقویت روند بهبودی ذاتی یک فرد در کنار یکدیگر استفاده شوند. در پیشرفت آروماتراپی در طول سال ها، رویکردی جامع تر به کار گرفته شده است که کل بدن، ذهن، روح و انرژی را پوشش می دهد.

خدمات آروماتراپی چه اهدافی را دنبال می کند؟

مزایای استفاده از خدمات آروماتراپی

مزایای استفاده از خدمات آروماتراپی که یک روش درمانی به حساب می آید، بسیار زیاد است. روغن های اصلی زیادی وجود دارند و هر عصاره دارای مایع غلیظ، رایحه و خواص بی نظیری است که می تواند در بسیاری از شرایط مختلف برای بدن شما استفاده شوند. تنفس و ماساژ با روغن های اساسی برای موارد زیر می تواند مفید باشد:

 • آرامش، تسکین اعصاب و کاهش استرس

 • ایجاد تعادل در گردش خون و تقویت کننده بدن
 • تقویت ایمنی بدن که از سلامت تنفسی پشتیبانی می کند.
 • باز شدن چاکرا با استفاده از ارتباط معنوی
مزایای استفاده از خدمات آروماتراپی

چه کسی می تواند از خدمات آروماتراپی استفاده کند؟

اما واقعا چه کسانی می توانند از خدمات آروماتراپی استفاده کنند و در عین حال از این کار سود ببرند؟ از خدمات آروماتراپی برای تسکین انواع مختلفی از موارد خاص از جمله آرتریت روماتوئید، سرطان، پسوریازیس، بارداری و آسم استفاده می شود. اثراتی که خدمات آروماتراپی می تواند برای شما به دنبال داشته باشد، درمان هر یک از این مشکلات به مرور زمان می باشد. شاید برای هر یک از این شکلات درمان قطعی وجود نداشته باشد اما شما می توانید با دریافت خدمات آروماتراپی دردهای هر یک از این بیماری ها را تسکین دهید.

چه کسی می تواند از خدمات آروماتراپی استفاده کند؟

چگونه آروماتراپی عمل می کند؟

خدمات آروماتراپی در واقع استرس خاصی را از بین نمی برد بلکه برای فاصله گرفتن فرد از وضعیت استرس زا و بهبود توانایی فرد در مقابل شرایط سخت عمل می کند. بسیاری از افراد متخصص در این زمینه معتقدند که آروماتراپی در ناحیه لیمبیک مغز تأثیر می گذارد و سیستم عصبی را متعادل می کند و از این طریق احساسات را آرام می کند. استرس ذهن، بدن و احساسات را درگیر می کند، بنابراین نمی توان آن را صرفاً احساسی یا جسمی تعریف کرد. با استفاده از خدمات آروماتراپی، پزشک متخصص می تواند به تعادل فرد کمک کند و نقاط ضعف را در تمام سطوح بدن تقویت کند. از آروماتراپی می توان به عنوان یک روش پیشگیرانه برای افرادی که رفتارهای خاصی در هنگام قرار گرفتن در شرایطی خاص واکنش های غیرمنتظره از خود نشان می دهند، استفاده کرد که باعث کاهش استرس یا اضطراب می شود.

چگونه خدمات آروماتراپی عمل می کند؟

عطرها خاطرات و احساسات را به روشی ظریف و دقیق تحریک می کنند. وقتی فردی عطر و بوی خاصی را با تجربه زندگی دلپذیر مرتبط می کند، عطر می تواند جلوه ای آرامش بخش داشته باشد. اگر عطر خاطرات غم انگیز و ناخوشایند را ایجاد کند، خلاف این مسئله صدق خواهد کرد. این نوع واکنش می تواند باعث اضطراب و استرس شود. هنگام معرفی آروماتراپی باید احتیاط کرد، عطرهای دلپذیر ممکن است برای همه مناسب نباشد. برای اجرای یک برنامه درمانی با رایحه درمانی موفقیت آمیز، زمان، آزمایش و برخی برنامه ریزی ها لازم است.

روش های ارائه خدمات آروماتراپی

روش های ارائه خدمات آروماتراپی بسیار ساده و آسان و متعدد هستند که همانطور که گفته شد می توانند تاثیرات مثبتی بر روی جسم شما داشته باشند.

 • با استفاده از روغن های اصلی انجام می شود.

  • درمان و سلامتی
  • آرامش و تعادل
  • نظافت و ضد عفونی محیط زیست
  • معطر شدن فرد و محیط
  • کمک های اولیه
  • کنترل آفات
 • استنشاق کنید تا جادوی آنها را از طریق حس بویایی خود احساس کنید.

  • مستقیم از بطری خارج می شود
  • قطره ای روی بافت یا توپ پنبه ای فرو می رود
  • در هوا پخش می شود
  • به هوا پاشیده می شود
 • برای تأمین مزایای موضعی و کل بدن از طریق پوست جذب می شود.

  • مخلوط شده در لوسیون یا روغن بدن
  • به آب وان در حمام اضافه شده است
  • در طول ماساژ استفاده می شود
  • با استفاده از نوک پنبه یا غلتک استفاده می شود
رزرو وقت ماساژ

وقت ماساژ خود را رزرو کنید. شما لایق بهترین ها هستید.

با رزرو وقت اولین ماساژ خود در این ماه از 25% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

0%
تخفیف ویژه