مرکز ماساژ و لاغری شرق تهران رزاندام

بهترین مرکز ماساژ شرق تهران؟

 

امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که پر از هیاهو، تنش و استرس می باشد و البته راه های مختلفی وجود دارد برای رسیدن به لذت آرامش و رهایی که هر شخصی با توجه به نوع زندگی و توان مالی که دارد می تواند آرامشی را برای خودش مهیا کند. آرامشی که علاوه بر آرام کردن روح و روانش سلامتی برای او به همراه بیاورد. یکی از راه هایی که می توان به آرامش رسید که در واقع منظور آرامش همراه با سلامتی باشد ماساژ است.

ماساژ که قدمت و پیشینیه ی کهنی دارد و میتوان به آن نگاه ورزشی داشت و هم نوعی روش درمانی که امروزه بسیاری از پزشکان آن را برای سلامت بدن و هم چینی سلامت روان او پیشنهاد و در اغلب موارد آن را تجویز می کند. ماساژ در چند سال گذشته پیشرفت های زیادی داشته است که انواع و مدل های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است که هر کدام از آن ها کاربرد مخصوص به خود را دارد انواع ماساژ هایی که در مرکز ماساژ رز اندام که حرفه ای ترین مرکز ماساژ شرق تهران است ارائه می شود.

 

خدمات مرکز ماساژ شرق تهران

• ماساژ کره گیاهی

• ماساژ آرما تراپی

پارامترهای انتخاب نوع ماساژ

 

در مرکز ماساژ زر اندام که تنها مرکز ماساژ شرق تهران است میتوانید را در محیطی آرام و با ماساژور های حرفه ای به آرامش خاطر برسید. اگر میخواهید که بعد از ماساژمی خواهید به خوابی آرام و عمیق برسید حتما ماساژ سنگ داغ را انتخاب کنید و تا مدت زمان زیادی این آرامش را در وجود خودتان حس کنید. از دیگر مولفه های دیگر برای انتخاب نوع ماساژ نوع و سبک زندگی و البته توان مالی فرد می باشد به عنوان مثال ماساژ شیر وعسل از ماساژ های لوکس و لاکچری می باشد.

یکی دیگر از پارامترهایی که باید به آن توجه ویژه ای داشت انتخاب یک مرکز ماساژ با ماساژورهای حرفه ای می باشد چون اگر مدرن ترین مرکز ماساژ را انتخاب کنید اما ماساژورها حرفه ای نباشند ممکن است که از لحاظ جسمی آسیب هایی ببینید که صدمات جبران ناپذیری به سلامت شما وارد شود. خدمات ماساژ درمانی در تنها مرکز ماساژ شرق تهران با روش و تکینیک های مختلف و گوناگونی انجام می شود، مانند: فشار دادن، مالش دادن و هرنوع حرکتی محاسبه شده ی دست روی بافت های نرم بدن و یا عضلات. در ماساژ سوئدی درمانگران مرکز ماساژ رز اندام از تکنیک های مشت و مال دادن، لمس کردن های طولانی مدت، تکان دادن، ضربه وارد کردن و ایجاد حرکات چرخشی عمیق استفاده می کنند.

 

مرکز ماساژ شرق تهران ، ماساژ سوئدی:

 

ماساژ سوئدی برای اشخاصی مفید است که تنش های زیادی دارند و به حساسیت زیادی به لمس دارند و برای موارد چون جابه جا کردن لخته از مسیر مستقیم قلب، گره در بدن استفاده می شود که یک زمان بین 60 الی 90 دقیقه طول می کشد.

 

ماساژ آرما تراپی:

 

نوع ماساژ کسانی که می خواهند حال و احساسات خوبی داشته باشند مفید می باشد در این نوع ماساژ فشار های نرم و ملایم به شخص وارد می شود که همراه با روغن های ضروری می باشد. ماساژ آرما تراپی میتواند به تسکین درد، کم شدن علائم افسردگی و کاهش استرس و اضطراب موثر می باشد.

 

ماساژ روغن و حوله داغ:

 

در این مدل از ماساژ با استفاده از روغن های طبیعی مانند روغن اکالیپتوس برای نقاط فشار استفاده می شود. ماساژ روغن و حوله ی داغ که از زمان قدیم وجود داشته است و برای درمان بیماری های پوستی و بیماری های عضلانی از آن استفاده می کردند امروزه هم از این ماساژ برای ایجاد آرامش و کارکرد سیستم های مختلف بدن مانند گردش خون، گوارش و سلامت پوست کاربرد دارد.

 

ماساژ صورت:

 

یکی دیگر از انواع ماساژ ها، ماساژ صورت می باشد برای انجام این نوع ماساژ باید صورت خود را از آلودگی ها و مواد آرایشی پاک کرده و سپس این ماساژ را انجام دهید. ماساژ صورت فوایدی بی نظیری مانند: کاهش استرس و تنش، کاهش پین و چروک صورت، ریلکس شدن عضلات صورت و چشم ها و کم شدن درد در سر و در ناحیه ی صورت.

 

در مرکز ماساژ رز اندام که بهترین و تنها مرکز ماساژ شرق تهران با متخصصان و ماسور های با تجربه میتوانید در محیطی آرام و دلنشین با ماساژ های حرفه ای ساعاتی خوش و آرامی داشته باشید.