مرکز ماساژ شرق تهران و سالن لاغری تهران

فواید ماساژ صورت

مرکز ماساژ شرق تهران

مزیت ماساژ صورت

ماساژ در یک تکنیک درمانی باستانی که هزاران سال است که بسیاری برای آرامش و درمان افراد از آن استفاده کرده اند. درست مانند مالیدن شانه ها یا پشت به شما کمک می کند احساس آرامش بیشتری داشته باشید، ماساژ صورت نیز می تواند همین کار را انجام دهد. علاوه بر آرامش ، بلکه ماساژ صورت مزایای فراوان دیگری نیز دارد.

فهرستی از مزیت های برتری را که می توانید با وارد کردن ماساژ صورت در برنامه روزانه خود تجربه کنید، گردآوری کرده ایم.

1: شما را آرام می کند

همه ما تقریباً هر روز با استرس، اضطراب یا تنش هایی روبرو می شویم. در نتیجه، ماهیچه های صورت ما منقبض می شوند و می توانند منجر به درد شوند. صورت شما حاوی چندین نقطه فشار است. با تحریک این نقاط فشار در ماساژ صورت، می‌توانید تنش و استرس ماهیچه‌ای را که در داخل نگه داشته شده‌اند، از بین ببرید.

2:ازبین برنده سردرد

یکی از عوارض جانبی رایج استرس و زندگی روزمره سردرد است. چه سردرد تنشی داشته باشید، چه سردردهای خوشه ای یا میگرن، ماساژ صورت می تواند کمک کننده باشد. هنگامی که سردرد را تجربه می کنید، می توانید با فشار دادن ملایم بر روی نقاط مختلف فشار، یک ماساژ کوتاه اما موثر صورت انجام دهید. همانطور که این کار استرس را از بین می برد، علائم استرس از جمله سردرد را نیز از بین می برد. ماساژ منظم صورت نیز می تواند به کاهش دفعات سردرد شما کمک کند.

3: باعث جریان خون می شود

در دنیای امروزی، عوامل خارجی مانند آلودگی هوا، سیگار کشیدن و سفرهای هوایی می توانند روی پوست ما تأثیر بگذارند. نه تنها این، بلکه کمبود خواب و استفاده بیش از حد از مواد آرایشی نیز  می تواند منافذ شما را مسدود کند و گردش خون را در پوست صورت شما کاهش دهد.

نتیجه؟ پوست شما شروع به پف کردن و رنگ پریده شدن می کند. با این حال، با ماساژ صورت، می‌توانید غدد لنفاوی را که درست در زیر سطح قرار دارند، تحریک کنید، که می‌تواند مایعات را خارج کند و جریان خون اکسیژن‌دار و مواد مغذی را افزایش دهد.

مرکز ماساژ شرق تهران
مرکز ماساژ شرق تهران

4: این یک شگفتی ضد آکنه است

صبح از خواب بیدار می شویم و در آینه نگاه می کنیم و متوجه می شویم که یک جوش کاملاً جدید ظاهر شده است. برای کمک به مبارزه با آکنه و سایر بیماری های پوستی، مانند روزاسه، سعی کنید صورت خود را ماساژ دهید. همانطور که اشاره کردیم، ماساژ صورت می تواند به افزایش گردش خون شما کمک کند، که برای روند بهبود طبیعی مفید است. با بهبود جریان خون در پوست صورت خود، می توانید به خلاص شدن از شر سمومی که باعث جوش می شوند نیز کمک کنید.

5: لیفت طبیعی صورت

امروزه، بسیاری از افراد در تلاش هستند تا راهی برای دور زدن پیری پیدا کنند، تزریق یا عمل زیبایی. اگر می خواهید از آن اجتناب کنید اما همچنان ظاهر جوان خود را حفظ کنید، ماساژ صورت را امتحان کنید. همانطور که پوست خود را مالش و تحریک می کنید، تولید کلاژن را نیز تحریک می کنید. کلاژن یک پروتئین طبیعی است که خاصیت ارتجاعی پوست شما را حفظ می کند (که آن را سفت نگه می دارد)، چین و چروک ها را کاهش می دهد و رطوبت را حفظ می کند. با تحریک رشد کلاژن و جلوگیری از تجزیه آن، ماساژ صورت می تواند به پوست شما کمک کند جوان تر به نظر برسد.

6: یک منطقه عاری از سموم در پوست خود ایجاد می کند

همانطور که قبلا ذکر کردیم، محیط و مقدار بیش از حد محصولات زیبایی می تواند باعث ایجاد سموم در پوست شما شود. این اغلب می تواند منجر به چین و چروک های زودرس، قرمزی، پف کردگی و موارد دیگر شود. با ماساژ منظم ماهیچه های صورت خود، می توانید سیستم لنفاوی خود را فعال کنید که برای حذف سموم از سراسر بدن کار می کند. این به نفع پوست صورت و سلامت کلی شما است.